O pracowni

Nasze podejście

KOWALSCY PRACOWNIA to twórcza grupa ludzi, która podchodzi indywidualnie do każdego projektu stosując nieszablonowe a zarazem nowatorskie rozwiązania, tworząca miejsca przyjazne do życia, relaksu, pracy.
Każde zadanie projektowe traktujemy jako szczególne i indywidualne, rozumiejąc, że twórcze połączenie wymagań sfery publicznej z indywidualnymi wymaganiami klienta, stanowi o zadośćuczynieniu, spoczywającemu na nas, obowiązku tworzenia.
Zawsze staramy się możliwie najlepiej poznać, zrozumieć i ocenić szeroko pojmowane potrzeby klienta, związane z realizacją powierzonego nam zadania i dążyć do ich zaspokojenia. Zawsze szukamy nowych, nieszablonowych rozwiązań dbając o elegancję, funkcjonalność i nowoczesność. Projektujemy odpowiedzialnie z poszanowaniem krajobrazu, środowiska, kultury i tradycji danego obszaru.

Nasze biuro

Nasze biuro projektowe w Łęcznej od wielu lat, dzięki zaangażowaniu zespołu projektowego, tworzy projekty obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, usługowych, zespołów domów jednorodzinnych i innych, starając się przy tym w czytelny sposób spełniać oczekiwania swoich klientów.
Dzięki współpracy z projektantami branżowymi oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania architektoniczno – budowlanego. Ponadto dzięki posiadanym uprawnieniom budowlanym uczestniczymy w procesie budowy poprzez kierownictwo, nadzory autorskie, kontrole.
Założyciele: mgr inż. arch. Piotr Kowalski, mgr inż. Michał Kowalski

Założyciele

Piotr Kowalski

Michał Kowalski

Piotr Kowalski
Absolwent Architektury posiada uprawnienia architektoniczne i jest czynnym członkiem Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej oraz absolwent Budownictwa posiada uprawnienia konstrukcyjno-budowlane i jest czynnym członkiem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Michał Kowalski
Absolwent Budownictwa posiada uprawnienia konstrukcyjno-budowlane oraz sanitarne i jest czynnym członkiem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Piotr Kowalski
Absolwent Architektury posiada uprawnienia architektoniczne i jest czynnym członkiem Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej oraz absolwent Budownictwa posiada uprawnienia konstrukcyjno-budowlane i jest czynnym członkiem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa

Michał Kowalski Absolwent Budownictwa posiada uprawnienia konstrukcyjno-budowlane oraz sanitarne i jest czynnym członkiem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Chcesz porozmawiać o swoim projekcie? 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody korzystaniu z naszego serwisu.
Zapoznaj się z naszą polityką cookies.